Menu Zavřeno

CO O NÁS ŘÍKAJÍ

Myslím, že na GROW je vždy super parta lidí, kteří mají podobné cíle a zájmy. Je opravdu zážitek hrát s hráči reprezentace a zkusit si tu úroveň a rychlost hry. GROW pro mě znamená zábavu, ale také kvalitní tréninkové jednotky a výborný individuální přístup.
Tomáš Hennrich
Hráč Florbal Chomutov
GROW Camp bych doporučil úplně všem mladým florbalistům. Za sebou mám již několik jiných kempů, ale GROW Camp je u mě na prvním místě. Práce celého trenérského týmu je na vysoké úrovni a to jak na hřišti, tak mimo něj. Nejvíce oceňuji práci trenérů na mentální připravenosti hráče, jelikož to se v mnoha klubech přehlíží, přesto to hraje významnou roli. Přeji všem hodně florbalových úspěchů a hodně zábavy a seberozvoje na dalším GROW Campu.
Vojtěch Bistrý
Hráč FBŠ Slavia Plzeň
GROW Sports je velice kvalitní projekt, který se věnuje dětem, aby se zlepšovali v tom co je baví. Vždy se maximálně těším na letní GROW CAMP, na skvělou partu trenérů a hráčů. A také na to, že se vždy přiučím spoustu nových věcí.
Vojtěch Beránek
Brankář FBC Česká Lípa
Jezdím na všechny GROW CAMPY a jsem naprosto spokojenej, je dobré, že každý camp má jiné zaměření. Vždy je super parta a neskutečně se těším na další camp.
Jan Vondruška
Hráč Florbal Ústí