Menu Zavřeno

Spojili jsme se s projektem PREP, zastoupený Honzou Musilem, Borisem Aspridisem a nově také Ondrou Mikešem. Síla & Kondice jako nezbytná část v přípravě sportovce. Zakoupením tréninkového programu získáš nejen plán přípravy, ale také špičkový materiál se vzděláním silově-kondičního tréninku včetně přímé podpory. Sami program aplikujeme, proto maximálně doporučujeme. A taky…  #FLOORBALLPREP již brzy!!!

O Tomášovi Krejčím a jeho Protein4 jste se mohli dozvědět v našem GROW STORY. Protein4 je značka doplňků stravy, která se zaměřuje na individualizaci. Pokud se zajímáte o suplementaci, můžete si nechat namíchat cokoliv na míru. Zda nevíte, co, jak a proč suplementovat, neváhejte Protein4 kontaktovat, rádi s problematikou poradí a doporučí. Mezi naše oblíbené patří CUT77 a COSMIC FOOD.

Spolupráce s Bivojem vznikla na začátku roku 2020, společně s trenéry klubu pečujeme o početnou tréninkovou skupinu a přenášíme GROW principy individuálního rozvoje do klubu.

Spolupráce s ženskou složkou vznikla v srpnu 2019, věnujeme se nejen individuálnímu rozvoji ženské složky, ale také rozvoji týmovému. Přechod do 1. ligy žen, vyžaduje vyšší nároky na kvalitu hry. V rámci ročního tréninkového cyklu se společně zaměřujeme na všechny aspekty hry.